Jakie korzyści uzyskasz zlecając stworzenie strony www:

 • Pomyśl, że twoja strona www opowie twoim klientom o twoich produktach w twoim imieniu.

 • Ograniczysz czas na dodatkowe rozmowy z klientami, gdyż informacje zawarte na stronie odpowiedzą na większość pytań, jakie klienci mogą zadać.

 • Dobrze zorganizowana strona www przemawia do twoich klientów i zachęca ich do skorzystania z twoich usług.

 • Klienci którzy usłyszą dobrze brzmiącą nazwę domeny zapamiętają lepiej nazwę twojej firmy. Chętnie udzielę Ci porad co do wyboru nazwy domeny.

 • Dobrze zoptymalizowana strona będzie widoczna w sieci i sprawi, że klienci łatwiej zobaczą twoje produkty.

 • Nowoczesny i estetyczny wygląd strony odegra rolę reklamy, którą klienci mogą zobaczyć 24h.

 • Zdjęcia twoich produktów zawarte na stronie pozwolą klientom dokładnie obejrzeć twoje produkty i łatwiej podjąć decyzję o zakupie.

 • Nowoczesna strona www sprawi, że obraz twojej firmy nabierze atrakcyjnych kolorów w oczach twoich klientów.

 • Panel administracyjny strony jest tak  łatwy i przyjazny że szybko poczujesz się jak ryba w wodzie.

 • Nie musisz przedzierać się przez nudne i trudne technologie, bo wystarczy klikać i program strony  wszystko zrobi za ciebie.

 • Jeśli chcesz zmienić jedną rzecz, wystarczy wpisać to jeden raz do formularza, który umieści tę informację na wszystkich podstronach serwisu.

 • Wiedząc, że na stronie można przeczytać wszystkie informacje o twoich produktach, poczujesz pewność, że twoja oferta dosięga większego grona potencjalnych klientów.

 Halina Małgorzata Jaskłowska, tel. 723 62 93 62, email: halina@malgorzata-jasklowska.pl

 

Tania rejestracja domen

 

Polecany hosting

 

Świetny sprawdzony hosting

 1. własny hosting – wybierając stronę na wykupionym przez siebie hostingu nie uzależniasz się od osoby, która stworzyła stronę. Wiele osób zleca stworzenie strony, która jest umieszczana na serwerze wykonawcy. Jeśli  stracą kontakt z wykonawcą i tracą możliwość uaktualniania swojej strony. Ja nie oferuję hostowania plików twojej strony lecz zakładam Twoje konto w wybranej przez ciebie firmie hostingowej. Pomogę ci wybrać odpowiednią firmę hostingową jak również pomogę ci wybrać i zarejestrować nazwę domeny, która będzie najbardziej odpowiednia dla twojej działalności. Dzięki temu unikasz sytuacji, gdy nagle okazuje się, że nie masz dostępu do strony, tracisz hasło i nie możesz go odzyskać i praktycznie wszystkie materiały na stronie są stracone.

  • Słyszałam wiele przypadków, gdy ktoś zamówił stronę, nie troszcząc się o hosting. Po roku lub 2 okazało się, że nie ma dostępu do strony i nie może jej uaktualnić, ani zabrać sobie materiałów, bo twórca strony zniknął i nie odpowiada na maile. Mając własny hosting unikasz takiej sytuacji.

 2. strona oparta na najpopularniejszym, znanym i cenionym przez google (ważne również przy pozycjonowaniu) systemie zarządzania treścią jak WordPress,  Joomla lub prestashop. Wybierając autorski cms uzależniasz się od firmy, która go oferuje gdyż inni webdesignerzy nie znają tego systemu. W przypadku konieczności większych zmian, uzależniasz się od pierwotnego wykonawcy lub robisz stronę od nowa. Ponadto systemy te są łatwe do obsługi samemu. Istnieje wiele tutoriali w sieci i jeśli zapomnisz jak się coś robi, łatwo znajdziesz odpowiedź w sieci. Jeśli chcesz nauczyć się obslugi bloga szybciej, proponuję ci konsultacje, podczas których pokażę ci jak posługiwać się panelem administracyjnym bloga.

  • Jeśli zechcesz w przyszłości zwiększyć funkcjonalność swojego bloga, masz do dyspozycji wiele darmowych i płatnych wtyczek. Pomogę ci je wybrać i zainstalować.

  • Jeśli postanowisz w przyszłości zmienić wygląd zewnętrzny twojej strony www lub odświeżyć bloga można to zrobić bardzo łatwo. Mogę dla ciebie zaprojektować i wykonać oryginalny motyw dla twojego bloga. Jeśli wybierzesz gotowy motyw z sieci pomogę ci go zainstalować. Nie musisz samemu tracić czasu na szukanie odpowiedniego motywu dla twojego bloga – pomogę  go znaleźć i wybrać. Doradzę ci który będzie najbardziej odpowiedni.

 3. dobry i łatwy kontakt – zapewniam ci dobry kontakt na skype lub telefonicznie. Oznacza to, że zawsze możesz się do mnie odezwać, czy zadzwonić, żeby porozmawiać, omówić ze mną kwestie dotyczące swojej strony,  aby  Twoja strona spełniała Twoje oczekiwania zarówno co do jej obsługi   jak i profesjonalnego wyglądu i dodatkowych jej funkcji. W ramach zlecenia oferuję Ci  dodatkowo w promocji 1 godzinę darmowej konsultacji oraz wyjaśnienie podstawowych spraw związanych ze zleceniem.

 4. Jestem perfekcjonistką i zależy mi na tym abyś był zadowolony z wykonanej pracy. Wszystko robię bardzo dokładnie i do końca i wszystko sprawdzam. Pracę uznajemy za skończoną wtedy gdy wszystko jest sprawdzone i działa.

 

Korzyści w zależności od wyboru motywu dla twojej strony

Planując stworzenie strony www możesz wybrać różne wygląd zewnętrzny pochodzący z różnych źródeł w zależności od twoich upodobań i budżetu.

 • motyw darmowy – w przypadku najpopularniejszego systemu jakim jest worpdress możesz wybierać spośród bardzo wielu darmowych motywów (natomiast prawie nie ma motywów darmowych do joomla i prestashop).

  • decydując się na motyw darmowy oszczędzasz pieniądze, które można przeznaczyć na coś innego. Jednak darmowe motywy często mają widoczne logo twórcy w stopce i nierzadko nie ma możliwości usunięcia go.

  • Motyw darmowy będzie odpowiedni jeśli twój blog nie wymaga zaawansowanych opcji. Wybierając motyw darmowy ryzykujesz, że tysiące innych ludzi wybiera taki sam motyw i twój blog nie będzie oryginalny. Mogę jednak zaproponować ci modyfikację tego motywu tak aby odróżnił się on od innych przez zmianę tła, kolorów, czcionek itp. Skontaktuj się ze mną aby omówić jaki motyw będzie odpowiedni dla twoich potrzeb.

 • motyw płatny, który możesz zakupić np. na Elegant themes lub Themeforest

  • motywy płatne są rozbudowane, mają zaawansowane opcje (własne typy wpisów, slidery, panel wyboru opcji). Panel administracyjny motywu pozwala ci wybrać kolor tła, nawet zdjęcia w tle, kolory czcionek i wiele innych opcji.  Jeżeli zdecydujesz się zrobić stronę opartą o płatny motyw, to omówimy jaki wygląd, strategia, funkcje będą dla Ciebie najbardziej korzystne. Pomogę ci dopasować odpowiednie opcje wybranego przez ciebie motywu tak aby był najbardziej przydatny dla twojej działalności.

  • motywy płatne będą dla ciebie najbardziej odpowiednie jeśli zdecydujesz, że na twojej stronie dobrze będą wyglądały upiększenia typu ruchomych sliderów, zmieniające się tła, czy bardzo rozbudowany wygląd zewnętrzny

  • motywy płatne mają bardziej profesjonalny wygląd i w znacznym stopniu budują prestiż firmy.

  • jeśli wybierzesz motyw płatny pomogę ci tak ustawić opcje motywu aby uzyskać unikalny wygląd odróżniający twoją stronę od wielu innych opartych na tym samym motywie. Skontaktuj się ze mną aby omówić jaki motyw będzie dla ciebie najlepszy.

 • motyw stworzony przeze mnie – wordpress lub joomla (dla prestashop tylko bardzo prosty motyw)

  • wybierając tę opcje  zyskasz motyw całkowicie oryginalny, taki jakiego nikt nie ma. Unikasz sytuacji, kiedy twoja strona będzie podobna do wielu innych opartych na tym samym darmowym lub płatnym motywie.

  • wybierając taki motyw unikasz bardzo rozbudowanego panelu administracyjnego bloga i ogromnej ilości opcji, z których nie będziesz w przyszłości korzystać. Unikasz potrzeby uczenia się skomplikowanych opcji twojego motywu. Otrzymujesz tylko takie funkcjonalności twojej strony, które na pewno będą potrzebne dla twojej działalności.

  • jeśli w przyszłości nie planujesz częstych zmian wyglądu bloga taki wybór będzie dla ciebie korzystny.