• Strony html/css/jquery, bootstrap, foundation

  Strony html/css/jquery, bootstrap, foundation
  Strony html/css/jquery, bootstrap, foundation
  Strony html/css/jquery, bootstrap, foundation
 • Strony wordpress, joomla

  Strony wordpress, joomla
  Strony wordpress, joomla
  Strony wordpress, joomla
 • Strony wordpress, joomla

  Strony wordpress, joomla
  Strony wordpress, joomla
  Strony wordpress, joomla
 • Grafika

  grafika

Własna strona www

Korzyści dla ciebie

Jakie korzyści uzyskasz zlecając stworzenie strony www:

 Halina Małgorzata Jaskłowska, tel. 723 62 93 62, email: halina@malgorzata-jasklowska.pl

 

Tania rejestracja domen

 

Polecany hosting

 

Świetny sprawdzony hosting

 1. własny hosting – wybierając stronę na wykupionym przez siebie hostingu nie uzależniasz się od osoby, która stworzyła stronę. Wiele osób zleca stworzenie strony, która jest umieszczana na serwerze wykonawcy. Jeśli  stracą kontakt z wykonawcą i tracą możliwość uaktualniania swojej strony. Ja nie oferuję hostowania plików twojej strony lecz zakładam Twoje konto w wybranej przez ciebie firmie hostingowej. Pomogę ci wybrać odpowiednią firmę hostingową jak również pomogę ci wybrać i zarejestrować nazwę domeny, która będzie najbardziej odpowiednia dla twojej działalności. Dzięki temu unikasz sytuacji, gdy nagle okazuje się, że nie masz dostępu do strony, tracisz hasło i nie możesz go odzyskać i praktycznie wszystkie materiały na stronie są stracone.

  • Słyszałam wiele przypadków, gdy ktoś zamówił stronę, nie troszcząc się o hosting. Po roku lub 2 okazało się, że nie ma dostępu do strony i nie może jej uaktualnić, ani zabrać sobie materiałów, bo twórca strony zniknął i nie odpowiada na maile. Mając własny hosting unikasz takiej sytuacji.

 2. strona oparta na najpopularniejszym, znanym i cenionym przez google (ważne również przy pozycjonowaniu) systemie zarządzania treścią jak WordPress,  Joomla lub prestashop. Wybierając autorski cms uzależniasz się od firmy, która go oferuje gdyż inni webdesignerzy nie znają tego systemu. W przypadku konieczności większych zmian, uzależniasz się od pierwotnego wykonawcy lub robisz stronę od nowa. Ponadto systemy te są łatwe do obsługi samemu. Istnieje wiele tutoriali w sieci i jeśli zapomnisz jak się coś robi, łatwo znajdziesz odpowiedź w sieci. Jeśli chcesz nauczyć się obslugi bloga szybciej, proponuję ci konsultacje, podczas których pokażę ci jak posługiwać się panelem administracyjnym bloga.

  • Jeśli zechcesz w przyszłości zwiększyć funkcjonalność swojego bloga, masz do dyspozycji wiele darmowych i płatnych wtyczek. Pomogę ci je wybrać i zainstalować.

  • Jeśli postanowisz w przyszłości zmienić wygląd zewnętrzny twojej strony www lub odświeżyć bloga można to zrobić bardzo łatwo. Mogę dla ciebie zaprojektować i wykonać oryginalny motyw dla twojego bloga. Jeśli wybierzesz gotowy motyw z sieci pomogę ci go zainstalować. Nie musisz samemu tracić czasu na szukanie odpowiedniego motywu dla twojego bloga – pomogę  go znaleźć i wybrać. Doradzę ci który będzie najbardziej odpowiedni.

 3. dobry i łatwy kontakt – zapewniam ci dobry kontakt na skype lub telefonicznie. Oznacza to, że zawsze możesz się do mnie odezwać, czy zadzwonić, żeby porozmawiać, omówić ze mną kwestie dotyczące swojej strony,  aby  Twoja strona spełniała Twoje oczekiwania zarówno co do jej obsługi   jak i profesjonalnego wyglądu i dodatkowych jej funkcji. W ramach zlecenia oferuję Ci  dodatkowo w promocji 1 godzinę darmowej konsultacji oraz wyjaśnienie podstawowych spraw związanych ze zleceniem.

 4. Jestem perfekcjonistką i zależy mi na tym abyś był zadowolony z wykonanej pracy. Wszystko robię bardzo dokładnie i do końca i wszystko sprawdzam. Pracę uznajemy za skończoną wtedy gdy wszystko jest sprawdzone i działa.

 

Korzyści w zależności od wyboru motywu dla twojej strony

Planując stworzenie strony www możesz wybrać różne wygląd zewnętrzny pochodzący z różnych źródeł w zależności od twoich upodobań i budżetu.