Moje strony i blogi

Strony i blogi, które wykonałam dla siebie

Prócz stron wykonywanych na zlecenie, tworzę również strony dla siebie. Są one związane z moimi zainteresowaniami.

Pod koniec lat 90-tych królowały strony www z czarnym tłem i białymi literami i mnóstwem latających i migających napisów w bijących w oczy kolorach. Ta czerń kojarzyła się z programowaniem i chyba wtedy najbardziej kojarzyła się z internetem. Wtedy zaczęto tworzyć strony z czarnym tekstem na białym tle i była to swego rodzaju rewolucja, kiedy strona internetowa stała się rodzajem komputerowej gazety, tablicy ogłoszeń, wizytówki i przestała się kojarzyć ze światem programistów komputerowych. Przyłączyłam się do tej rewolucji i stworzyłam kilka stron dla siebie.

Moja pierwsza strona dotyczyła kotów, opieki nad nimi, wychowania, żywienia, jednym słowem poradnik dla miłośników kotów. Strona istnieje do dziś chociaż była wielokrotnie zmieniana. Kiedyś strona opierała się o html/css i php, obecnie opiera się na joomla 3.

Stworzyłam sporo stron dla siebie. Od około 2009 roku zaczęłam korzystać z wordpressa i prowadzić blogi na temat rozwoju osobistego, psychologii, zdrowia. Niestety brak czasu nie pozwolił mi na regularne prowadzenie sporej ilości blogów, dlatego skomasowałam je w kilka.  Ograniczyłam się do bloga na temat tworzenia stron www, oraz do bloga gdzie prezentuję moje prace malarskie i artystyczne.

 

 

strona w html

moje portfolio jako statyczna strona html5/css3 zrobiona przy użyciu frameworka Foundation

strona w wordpress

blog na temat tworzenia stron www, którzy ma pomóc osobom które same chcą zarządzać swoją stroną www i mają z tym kłopot. Strona zawiera wiele porad i wskazówek, głównie na temat prowadzenia bloga wordpress. Strona ta jest stworzona w wordpressie i posiada zaprojektowany przeze mnie motyw

strona w wordpress

strona ta stanowi portfolio moich tekstów. Zawiera mydło i powidło czyli zawiera teksty na najróżniejsze tematy. Najczęściej poruszam tu tematykę psychologia-rozwój osobisty, którą się interesuję. Strona oparta na wordpressie i motywie typu pinterest, który zrobiłam w oparciu o technologie bootstrap

Strony i blogi związane z moimi zainteresowaniami artystycznym. Przedstawiam na nich swoje prace.

strona w wordpress

Blog na temat moich zainteresowań artystycznych. Opisuję na nim to co robię w dziedzinie malowania, batiku, witrażu i rysunku. Moje nowe prace fotografuję i przedstawiam na tym blogu.

strona w html

Moją pasją są wszelkiego typu działania artystyczne. Lubię uczyć się nowych technik. Niektóre mi się podobają i robię coś w tej dziedzinie. Inne z kolei traktuję jako ciekawostkę i mile spędzony czas aby dowiedzieć sie co to jest.

Jest to strona zrobiona w technologii bootstrap/html/css. Strona nie jest zbyt spójna gdyż dla zabawy dodaję nowe podstrony wykorzystując różne technologie, skrypty itp.

strona w html

Zajmuję się również tworzeniem artystycznej biżuterii z glinki polimerowej, sznurków i koralików. Jest to strona stworzona przy pomocy frameworka foundation, html/css.

Lubię zwierzęta i interesuję się ekologią, dlatego mam też kilka stron na temat kotów:

strona w joomla

Strona na temat kotów. Zawiera sporo porad dla opiekunów kotów, zdjęcia, książki o kotach, słowem wszystko co może się przydać miłośnikom kotów. Strona istnieje już od kilkunastu lat i była wielokrotnie zmieniana. Obecnie jest to strona w joomla 3, framework T3.

strona w wordpress

Blog związany z adopcją kotów.

strona w joomla

Strona o kotach w sztuce. Znajduje się tu galeria kota w sztuce, czyli obrazy na których znajduje się kot. Poza tym jest to kolejna strona, na której umieszczam swoje prace malarskie i artystyczne.

 

Przykładowe teksty

Teksty na temat technologia, SEO