Grafika

Wykonuję różne grafiki na potrzebny stron www. Generalnie nie lubię stron przeładowanych grafiką. Wolę tworzyć elementy kolorystyczne przy pomocy css, co jest zresztą zgodnie z obecnymi trendami. Nie zajmuję się w zasadzie projektowaniem layotuów stron, raczej cięciem layoutów.

Wykonuję infografiki, banery, ulotki do druku i małe plakaty.

infografika

Infografika

Wykonałam infografikę dla strony depresja-inaczej.pl . Grafiki ilustrują działania mózgu, wpływ myśli na życie człowieka, odczucia człowieka w chwili stresu. Grafiki zawierają zarówno obrazki jak i tekst, który od razu przekazuje czytelnikowi informacje. Infografika jest coraz bardziej popularna na stronach internetowych, gdyż pozwala od razu przekazać informacje, bez konieczności czytania długich tekstów. Poniżej kilka infografik

Grafika dla organizacji opieki nad zwierzętami

Grafiki wykonane dla organizacji opieki nad zwierzętami. Poniżej zakładki do książek reklamujące organizację i zachęcające do adopcji zwierząt.

Banery dla Fundacji Canis

Lubię zwierzęta i leży mi na sercu ochrona środowiska. Dlatego jako wolontariusz pomagam w organizacji opieki nad zwierzętami. Między innymi tworzę grafiki – plakaty imprez zarówno do Internetu jak i do druku. Ponadto zajmuję się administracją stron www fundacji.
projektowanie logo

Projektowanie i tworzenie logo

Projektowanie i tworzenie logo W przypadkach poniżej logo wykonałam na podstawie sugestii klienta. Białe logo – domek zrobiłam na podstawie rysunku przysłanego przez klienta. Zielony ludzik został wykonany również na podstawie pomysłu klienta. Zrobiłam kilka wersji i klient wybrał właśnie ten wzór z ludzikiem. Logo wykonuję przy użyciu programów gimp i inkscape.    

Banery statyczne

Banery staryczne wykonane w photoshopie dla internetowego biura podróży. Grafiki stanowiły nagłówek prezentacji internetowej hotelu. Zrobiłam tu collage ze zdjęć hotelu pokazująć charakterystyczne cechy obiektu.

Banery flashowe

Grafiki świąteczne we flashu. Banery flashowe,  reklamujące hotele, wykonane dla internetowego biura podróży.

Tags: wyroznione

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.