Strony html

Wykonuję strony statyczne html

  • html5, css3
  • frameworki Bootstrap, Foundation
  • jquery

Strony statyczne najlepiej nadają się na małe witryny np. landing page, strona sprzedażowa, strona informacyjna jednego produktu lub wydarzenia, lub strona wizytówka firmy. Mankamentem jest konieczność przynajmniej podstawowej znajomości html żeby dodawać i zmieniać treści na stronie.


cięciem grafiki

Strony stanowiące bazę dla formularza rezerwacyjnego

Wykonuję strony (ciecie leayoutów), które służą jako podstawa do wstawienia formularza. Wykonuję grafikę strony w różnych technologiach w zależności od potrzeby. Następnie umieszczam na niej formularz rezerwacji, który następnie formatuję przy pomocy css i jquery, tak aby spełniał oczekiwania klienta.  

Strona firmowa

Strona z ofertą drzwi – rwd, bootstrap, jquery.  Strona zawiera rozwijalne menu dwustopniowe w głównym menu w nagłówku. W lewej kolumnie strona zawiera menu rozwijalne do dołu (accordeon). Ponadto zdjęcia rozwijają się jako colorbox. podobne projekty:  
strona html bootstrap

Strona firmowa

Strona dla firmy remontowej – strona responsywna, wykonana na frameworku Bootstrap. Projekt strony jest oszczędny, czysty, dużo przestrzeni. Kolor zielony nawiązuje do farb na zdjęciach reklamowych firmy. Na stronie głównej znajduje się slider pokazujący ofertę firmy. Z kolei na niektórych podstronach informacyjnych już slidera nie ma aby od razu widać było informacje.  Na każdej stronie
szablon allegro

Szablon Allegro

Szablony Allegro lub innych serwisów aukcyjnych wykonuje się jako strony html/css, według zasad narzuconych przez dany serwis.      

 

Tags: strony html, wyroznione

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.