• Strony html/css/jquery, bootstrap, foundation

  Strony html/css/jquery, bootstrap, foundation
  Strony html/css/jquery, bootstrap, foundation
  Strony html/css/jquery, bootstrap, foundation
 • Strony wordpress, joomla

  Strony wordpress, joomla
  Strony wordpress, joomla
  Strony wordpress, joomla
 • Strony wordpress, joomla

  Strony wordpress, joomla
  Strony wordpress, joomla
  Strony wordpress, joomla
 • Grafika

  grafika

Rekomendacje

Przeczytaj co moi poprzedni klienci mają do powiedzenia na temat mojej pracy

motyw joomla 2.5

Rekomendacja dla pracy Pani Haliny Małgorzaty Jaskłowskiej
Zlecona przez nas witryna internetowa została wykonana kompleksowo i rzetelnie zgodnie z planem w specyfikacji. Halina Małgorzata Jaskłowska skończyła projekt w ustalonym terminie. Nie mieliśmy też problemów z obsługą techniczną już podczas korzystania z projektu – kontakt z Panią Małgorzatą jest błyskawiczny, a każda wskazówka wdrożona w praktyce powoduje pozytywne zaskoczenie z naszej strony.

Pani Halina Małgorzata Jaskłowska wykonała część graficzną jak i częściowo programistyczną naszego projektu internetowego.

Polecamy usługi Pani Haliny Małgorzaty Jaskłowskiej firmom, które szukają intuicyjnych i nowoczesnych rozwiązań, które zarazem pozwalają na zaawansowaną obsługę na najwyższym poziomie oraz osobom ceniącym sobie solidność i sumienność w wykonywaniu projektów z najdrobniejszymi szczegółami.

Będziemy dalej korzystać z usług Pani Haliny Małgorzaty Jaskłowskiej.

Prezes Fundacji Opieki nad Zwierzętami CANIS
Danuta Skarbek


sklep internetowy prestashopW roku 2013 zamówiłem dla swojej firmy w Kanadzie stronę internetowa sklepu, jestem bardzo zadowolony, Pani Małgorzata wykazała się dużą znajomością zagadnienia.
Strona została zrobiona profesjonalnie, usługi dotyczące sklepów internetowych polecam każdemu, wszyscy którzy zamówią u Pani Małgorzaty na pewno będą zadowoleni z wykonanej pracy tak jak ja.

Grem. (właściciel firmy)

 


motyw wordpressaPlanując stronę dla mojej fundacji zależało mi na kompleksowej usłudze, aby ktoś zajął się wszystkim, ponieważ miałam małe doświadczenie związane z siecią.

Pani Małgorzata pomogła wybrać nazwę domeny, zaproponowała układ strony oraz wstawiła na stronę materiały i zdjęcia. Odpowiada nam projekt strony, który nawiązuje do działalności fundacji i jest zachęcający i przyjemny dla oka. Dobrane kolory pasują do naszej działalności związanej ze środowiskiem i ekologią.

Polecam Panią Małgorzatę jako solidną i rzeczową osobę, a przede wszystkim jest bardzo kompetentna w tym czego się podejmuje.

Fundacja dla Zwierząt – PAZUREK
Prezes Zarządu – Izabela Pieczonka Świątek

 


Chciałbym gorąco podziękować Pani Małgorzacie Jaskłowskiej za jej cierpliwość, profesjonalizm, serdeczne zaangażowanie w tworzeniu mojej strony internetowej www.tylkopozytywnie.pl

Pani Małgorzata, bardzo spokojnie i cierpliwie znosiła wszystkie moje kaprysy i uwagi, starając się maksymalnie sprostać moich życzeniom i upodobaniom.

I udało się – jestem bardzo zadowolona z mojej strony, i dlatego śmiało, i z pełnym przekonaniem polecam usługi Pani Małgorzaty.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Beata Andrzejewska Piotrowska

www.tylkopozytywnie.pl

 


Z całego serca polecam usługi Pani Małgosi . Jest osobą solidną, kompetentną i uczciwą. Bardzo cenię jej indywidualne podejście , pomoc , fachowość i cierpliwość , a wszystko to za rozsądną cenę .

Dzięki Pani Małgosi z łatwością przeszłam proces tworzenia moich stron internetowych, wiele się od niej nauczyłam w kontakcie osobistym , jak również dzięki wartościowym artykułom , które umieszcza na swojej stronie i na kanale You Tube.

Duże znaczenie ma również to, że Pani Małgosia wykonała całą pracę bardzo szybko i szybko reagowała na wiadomości , nawet po zakończeniu tworzenia stron, bezinteresownie pomagała mi rozwiązywać drobne problemy i odpowiadała na moje pytania , za co jej serdecznie

Bardzo dziękuję
Gratiana
artystka malarka, właścicielka sklepu internetowego