Wykonuję grafiki na strony www (banery, przyciski itp), projekty logo, jak również grafiki do wydruku typu ulotki, zaproszenia, plakaty. Korzystam ze zdjęć klienta lub zakupionych legalnie.

  • grafika na strony www
  • banery
  • banery dla sklepu
  • logo
  • ulotki i inne

 

 

infografika

Infografika

Wykonałam infografikę dla strony depresja-inaczej.pl . Grafiki ilustrują działania mózgu, wpływ myśli na życie człowieka, odczucia człowieka w chwili stresu. Grafiki zawierają zarówno obrazki jak i tekst, który od razu przekazuje czytelnikowi informacje. Infografika jest coraz bardziej popularna na stronach internetowych, gdyż pozwala od razu przekazać informacje, bez konieczności czytania długich tekstów. Poniżej kilka infografik

Grafika dla organizacji opieki nad zwierzętami

Grafiki wykonane dla organizacji opieki nad zwierzętami. Poniżej zakładki do książek reklamujące organizację i zachęcające do adopcji zwierząt.

Banery dla Fundacji Canis

Lubię zwierzęta i leży mi na sercu ochrona środowiska. Dlatego jako wolontariusz pomagam w organizacji opieki nad zwierzętami. Między innymi tworzę grafiki – plakaty imprez zarówno do Internetu jak i do druku. Ponadto zajmuję się administracją stron www fundacji.
projektowanie logo

Projektowanie i tworzenie logo

Projektowanie i tworzenie logo W przypadkach poniżej logo wykonałam na podstawie sugestii klienta. Białe logo – domek zrobiłam na podstawie rysunku przysłanego przez klienta. Zielony ludzik został wykonany również na podstawie pomysłu klienta. Zrobiłam kilka wersji i klient wybrał właśnie ten wzór z ludzikiem. Logo wykonuję przy użyciu programów gimp i inkscape.