Oferuję tworzenie stron www z panelem administracyjnym – wordpress lub joomla lub statyczne strony html/css. Korzystam z motywów darmowych, wykonanych przeze mnie lub zakupionych.

Strony www
Opieka nad stroną i akutalizacja
Wybór domeny i hostingu

Strona dla stowarzyszenia

Strona stowarzyszenia wykonana w technologii joomla. Do moich zadań należało zaprojektowanie i wykonanie motywu dla joomla 3, według wskazówek klienta, instalacja strony, dodanie wtyczek mediów społecznościowych, skonfigurowanie slajdera na stronie głównej, oraz przeniesienie treści ze starej wersji strony i odtworzenie menu.
cięciem grafiki

Strony stanowiące bazę dla formularza rezerwacyjnego

Wykonuję strony (ciecie leayoutów), które służą jako podstawa do wstawienia formularza. Wykonuję grafikę strony w różnych technologiach w zależności od potrzeby. Następnie umieszczam na niej formularz rezerwacji, który następnie formatuję przy pomocy css i jquery, tak aby spełniał oczekiwania klienta.  

Strona firmowa

Strona z ofertą drzwi – rwd, bootstrap, jquery.  Strona zawiera rozwijalne menu dwustopniowe w głównym menu w nagłówku. W lewej kolumnie strona zawiera menu rozwijalne do dołu (accordeon). Ponadto zdjęcia rozwijają się jako colorbox. podobne projekty:  
motyw joomla

Responsywne strony joomla

Responsywna strona www dla organizacji opieki nad zwierzętami. Strona jest bardzo podobna do poprzedniej wersji, z tym, że jest całkowicie responsywna, oparta o framework T3 dla joomla. Wykonałam całkowicie nowy motyw dla joomla w oparciu o framework T3, tak aby strona zachowała dotychczasową oprawę graficzną. Ponadto dodałam megamenu, slider, dodatkowe pozycje dla modułów. Strona kocidom.waw.pl