Twoja strona – skuteczna wizytówką twojej firmy

Zakładasz lub masz już firmę i chcesz zdobyć jak najwięcej klientów. Zależy ci na szerokiej prezentacji twoich produktów/usług i zdobyciu szerszego grona klientów. Interesuje cię tania reklama, która dotrze do dużej ilości ludzi. Chcesz takiej tablicy reklamowej, którą będziesz mógł zmieniać według własnego uznania.

Nowoczesna strona www jest narzędziem, które ułatwi ci przedstawienie twoich produktów/usług nowym klientom, bez konieczności drukowania i rozsyłania ulotek.

 

Może masz już stronę www zrobioną w html i martwisz się, że nie masz możliwości  wstawiania nowych zdjęci i opisów twoich produktów i długo są tam nieaktualne informacje. Czas aby zmienić ją na stronę z panelem administracyjnym, który pozwoli Tobie lub twojemu pracownikowi wstawiać tam treści, które zechcesz.  Nowoczesną stronę możesz edytować po krótkim przeszkoleniu. Nauczę cię jak dodawać treści na stronę – pierwsza godzina szkolenia za darmo.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapraszam do kontaktu ze mną, aby już dziś zacząć projektować twoje wirtualne biuro.

 

Jak skorzystasz mając nowoczesną stronę www:

 • zobaczysz na własne oczy jak strona sama buduje dobry wizerunek swojej firmy. Obecnie posiadanie strony www to standard. Nowoczesna strona www budzi korzystne skojarzenia o jej uusługachi produktach.

 • otrzymasz pomoc w wyborze nazwy domeny która będzie się kojarzyła profesjonalnie z twoją firmą.

 • zobaczysz reklamę twoich produktów, która działa 24h

 • zbudujesz efektywne relacje z klientem, który będzie mógł zapoznać się z twoimi produktami w sieci bez konieczności  zadawania zbędnych  pytań. A ty zaoszczędzisz czas i ułatwisz klientowi dotarcie do ciebie.

 • otrzymasz porady co zrobić, aby Twoja strona była dla Twojego klienta bardziej wartościowa, abyś mógł dzięki temu tworzyć dla niego większy autorytet i zaufanie

 • na dobrze zaprojektowanej stronie klienci szybko zobaczą wszystko czego mogą szukać

 • strona wygląda jednakowo w róznych przeglądarkach co sprawia dobre wrażenie na twoich klientach

 • dobrze zoptymalizowana strona zmniejsza koszty związane z pozycjonowaniem

Unikniesz

 • pomyśl ile kosztuje drukowanie ulotek, rekama w TV. Strona www znacznie obniży koszty reklamy twoich produktów,  gdyż klienci zobaczą zdjęcia twoich produktów w sieci.

 • unikniesz kosztów, gdyż promocja w sieci jest jedną z najtańszych a jednocześnie najskuteczniejszych

 • wyobraź sobie ile czasu zajmuje ci, gdy klienci dzwonią tylko po to aby sie o coś zapytać. Strona www jest jak dodatkowy pracownik, który pracuje 24h i odpowie na większość pytań, wyjaśnie wątpliwości, opowie o twoich produktach.

 • Czy  adres email z darmowego, odgólnodostępnego serwisu robi na tobie dobre wrażenie? Zobaczysz jak wzrośnie prestiż gdy będziesz miał email z nazwą twojej firmy lub nazwą domeny.

 • Stary cennik, nieaktualne dane na stronie i wściekli klienci, którzy tracą czas, a ciebie głowa boli na myśl żeby coś zmienić na stronie.  Koniec twoich probolemów. Nowoczesna strona pozwoli ci łatwo wprowadzać nowe dane. Wpisujesz coś jeden raz i ta informacja pojawia sie na wszystkich podstronach. Natomiast jeśli postanowisz nie robić tego samemu, mogę zająć się administrowaniem twoją stroną.

 • unikniesz zamartwiania się o to gdzie znaleźć nowych klientów, gdyż oni  sami znajdą cię w sieci

Cenę możemy ustalić indywidualnie w zależność od twoich potrzeb i potrzeb twojej firmy. Czy będziesz potrzebował także przeszkolenia z edycji strony?

Zadzwoń, bądź napisz do mnie, aby móc ustalić/omówić jaka strona www będzie najbardziej potrzebna dla twojej firmy.

 

W Warszawie możemy spotkać się osobiście.

 Halina Małgorzata Jaskłowska, tel. 723 62 93 62, email: halina@malgorzata-jasklowska.pl

 

Kontakt w Warszawie

723 62 93 62

halina@malgorzata-jasklowska.pl

Skype: malgorzatajasklowska (Zawsze jestem online)